MÉ SLUŽBY, KTERÉ POSUNOU VÁŠ BUSINESS

Hledáte zkušeného a spolehlivého partnera, který se postará o výkon vašich online kampaní? Rád vám s tím pomohu. Stačí mi napsat nebo zavolat.

 
audit - webu, analytiky a reklamních účtů
analytika - vše začíná správným NASTAVENÍM A měřením daT
nastavení cílů a strategie - správa kampaní

co pro vás mohu udělat

Potřebujete rozhýbat váš online business a hledáte spolehlivého partnera, na kterého se můžete spolehnout? Věřím, že jste na správném místě. Mám bohaté zkušenosti s online reklamou, nastavením datové analytiky a reportingem. Soustředím se především na český a slovenský trh, ale pomáhám také klientům, kteří se chtějí prosadit v zahraničí.

1. CÍLe A STRATEGIE

První společné setkání bude především o navnímání vašeho podnikání, potřeb a očekávání od společné spolupráce. Snažím se nastavit reálné cíle, které se opírají především o historická data, případně na základě predikce za pomoci reklamních nástrojů. Následně náplánuji jednoduchou a ověřenou strategii, která by nám měla pomoci za dosažením těchto cílů.

2. analytiky

Vše začíná správným nastavením analytiky, na kterou kladu velký důraz, tak abychom se na data mohli vždy spolehnout. Díky správnému měření můžeme kampaně správně optimalizovat pro dosažení co nejlepších výsledků.

3. technické prvky

Před spuštěním prvních kampaní kontroluji pro správnou funkčnost propojení účtů, nastavení konverzních událostí, nastavení skriptů, pravidel a remarketingových publik. Mezi další technické prvky s tím spojené patří Conversrion API v Metě, rozšířené konverze v Google Ads nebo kontrola produktů a jejich propisování do reklamích systémů.

4. kampaně

Vše důležité je připraveno a jdu spouštět první kampaně dle strategie. Začíná mravenčí práce a pravidelná optimalizace, tak abych vám přinesl ty nejlepší možné výsledky. Pravidelně spolu komunikujeme, nasazujeme novinky, vytváříme akce a promujeme akce. Případně společně vytváříme roadmapu, která nám slouží v průběhu roku k pokrytí všech významných událostí. Nedílnou součástí je testování novinek, nasazování beta produktů, A/B testování a to vše založené na datech a osvědčených postupech.

5. Reporting

Pro reportování dat využívám především Looker Studio, které je automatizované a data jsou vždy online. Reporting je právě tak dobrý, jak je nastavená analytika a právě proto kladu na doměřování velký důraz hned na začátku spolupráce. Looker Studio umožňuje velké množství vizualizace dat, které vždy přizpůsobuji potřebám klienta. Součástí reportu je i online prezentace a screeny pro lepší přehled a efektivní spolupráci.

Další služby

audit

Mám za sebou desítky auditů zaměřené na měření analytiky a správu reklamních účtů. Další informace o auditu a orientační ceně naleznete zde.

kreativa

Tvořím nebo využívám kreativu z fotobank, které upravuji do požadované podoby a formátů. Uvědomuji si, jak je v dnešní době originální kreativa důležitá a proto u větších projektů využívám služeb externích dodavatelů.

SEO & web & UX

Znám základy tvorby SEO & WEB & UX, které vám mohou pomoci ve splnění základních prvků. Tam kde končí mé znalosti, spolupracuji s externím kolegou, který se na tento obor specializuje.

VŠE PRO VÁŠ ONLINE ÚSPĚCH

Napište mi nebo zavolejte a já se vám obratem ozvu

reference

Digital Marketing Expert at ERGO

Spolupráce s Jiřím byla zábavná a inspirující. Vždy byl připraven na naše meetingy a jeho doporučení pro naše kanály s pojištěním (AXA) dávala smysl a posouvala náš projekt kupředu. Je opravdu příjemné, když jednáte s někým, z koho cítíte, že váš projekt opravdu důkladně zná a nemá vás jen jako další položku na seznamu. Díky Jirko!

Marketing & Sales JABLOTRON ALARMS a.s.

Jirku můžu jedině doporučit! Efektivní spolupráce často na rámec standardu. Profesionální přístup a příjemné vystupování!
 

Head of Digital at Footshop

Na Jirkovi jsem během téměř 3 společných let v Marketupu nejvíc oceňoval jeho přístup, zodpovědnost a spolehlivost. Nad kampaněmi přemýšlel, snažil se v nich hledat souvislosti a proaktivně přicházet s nápady co vylepšit a vyzkoušet. Za výsledky kampaní a jejich progres si bral zodpovědnost a své klienty takto posouval a rozvíjel. A je to super člověk do týmu. Díky!

Co-fouder at KouzelnáEla.cz

S Jirkou jsem měla možnost spolupracovat v rámci agentury Marketup na kampaních pro několik klientů. Velmi jsem ocenila, jaký má Jirka smysl pro detail a přesnost. Vždy se snažil přinášet nové podněty, co bychom v rámci kampaní či analytiky mohli vylepšit nebo upravit. Zároveň má vždy přehled o tom, jaké taktiky a kreativy u klienta běží a s jakými rozpočty. Svoji práci Jirka bere zodpovědně a pokud je třeba neváhá zasednout k nastavení i později večer nebo o víkendu. Na schůzky je Jirka vždy připraven a dokáže tak reagovat i na záludné otázky kolegů či klientů. Je vidět, že online marketing ho baví a odráží se to v každodenní komunikaci. Pokud byste měli v budoucnu příležitost s Jirkou spolupracovat, určitě neváhejte, sednete si jak po pracovní stránce, tak i té lidské.
Máte zájem o mé služby? Napište mi: